Kariera

Kariera

Aktualnie poszukujemy:

  • Pomoc księgowa, Niepołomice
  • Pracownik wsparcia działu sprzedaży i obsługi klietna, Niepołomice

Pomoc księgowa

 Opis stanowiska:

  • kontrola poprawności dostarczonych do księgowości faktur,
  • wprowadzanie faktur w systemie księgowym z uwzględnieniem obowiązujących przepisów podatkowych,
  • wystawianie faktur sprzedaży,
  • rozliczanie zaliczek pracowników,
  • rozliczanie delegacji pracowniczych,
  • wsparcie działu księgowego w bieżących sprawach,
  • sporządzanie zestawień, analiz na potrzeby firmy,
  • obsługa korespondencji firmowej.

 Oczekiwania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • znajomość zagadnień księgowych i rachunkowych
  • wykształcenie kierunkowe techniczne lub wyższe - finanse, rachunkowość
  • dokładność oraz odpowiedzialność
  • otwartość i chęć uczenia się nowych zagadnień
  • umiejętność zdobywania wiedzy potrzebnej do pracy
  • znajomość Microsoft Excel
  • znajomość programów Sage Handel ERP, Sage FK ERP będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • stabilne warunki zatrudnienia i płacy,
  • możliwość dalszego rozwoju zawodowego i szkoleń

 Zgłoszenia proszę wysyłać na adres: r.kowalska (at) optotech.pl

 W temacie proszę napisać: "Pomoc księgowa"

Pracownik wsparcia działu sprzedaży i obsługi klienta

Wymagania:

  • Znajomość języka angielskiego: w piśmie (korespondencja e-mail) i w mowie (podstawowa komunikacja z kontrachentami)
  • Dobra dykcja
  • Obsługa pakietu MS Office: Word - formatowanie tekstu ; Excel - suma, marża i narzut, procent składany
  • Obsługa kserokopiarki, drukarki, faksu, bindownicy
  • Uważne czytanie tekstu
  • Staranne przygotwywanie się do zleconych zadań
  • Przemyślane wykonywanie powierzonych zadań
  • Umiejętność kreatywnego myślenia
  • Punktualność
  • Terminowość
  • Chęć stałej nauki
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Dyspozycyjność
  • Pozytywna reakcja na zmiany
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • Umiejętne poszukiwanie informacji
  • Spostrzegawczość

Pożądane umiejętności:

  • Obsługa kasy fiskalnej
  • Obsługa programu: Symfonia/Sage Forte

Ogłoszenia proszę wysyłać na adres: m.smigacz (at) optotech.pl

 W temacie proszę napisać: "Praca Support"