Soczewki wewnątrzgałkowe

Zapytaj o cenę

Opis

Soczewki wewnątrzgałkowe Akreos MICS oraz INCISE

 

Soczewki wewnątrzgałkowe Akreos MICS oraz INCISE oferują to dodatkowe korzyści dla chirurga i lepsza jakość widzenia dla pacjentów.


Soczewki przeznaczone są do zabiegów usunięcia zaćmy metodą mikrocięcia – Akreos MICS do cięcia 1,8m, INISE do cięcia 1,5mm.

 

Obie soczewki posiadają optykę asferyczną, oraz ostrą krawedź na części optycznej i haptycznej w celu minimalizacji powstawania zaćmy wtórnej.

 

W związku z jednakową mocą na całej części optycznej oraz optyką pozbawioną aberracji soczewki w wysokim stopniu odporne są na decentrację – w przypadku decentracji soczewka nie powoduje pogorszenia jakości widzenia u pacjenta.

 

Haptyki posiadają strefy absorpcji, które absorbują energię obkurczajacej się torebki co dodatkowo wpływa na ich stabilność po wszczepie.

Dodatkowo soczewka INCISE posiada otwory fenestracyjne które jeszcze bardziej pomagają w absorpcji, oraz ułatwiają pozycjonowanie soczewki w oku.

Cztery części haptyczne stabilizują soczewki w przypadku konieczności wykonania późniejszej witrektomii.

Dzieki kontrukcji przedniej powierzchni części optycznej zminimalizowana została dysfotopsja – wtórnie odbite światło rozkłada się na większej powierzchni siatkówki.

Akreos MICS oraz INCISE są neutralne pod względem aberracji i pozostawiają naturalną aberrację rógówki nieskorygowaną – dzięki temu uzyskuje się lepszą głebie ostrośc

 

 

 

 


Galeria